Jabra wypuszcza na rynek swoje nowe słuchawki Evolve 75e, które zapewniają komfort podczas prowadzonych rozmów w pracy – bez względu na panujący wokół hałas.

Zestaw został wyposażony w inteligentne sterowniki do pracy i rozrywki, a za dotknięciem jednego przycisku umożliwia szybkie połączenie z Siri i Google Now. Z kolei podwójne mikrofony oraz aktywna redukcja zumów zapewniają czysty dźwięk oraz pewność, że rozmówcy będą dobrze słyszeć siebie nawzajem.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy posiada certyfikat Skype for Business, a bateria gwarantuje do 14 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Wprowadzając do sprzedaży Evolve 75e, Jabra powołuje się na badania, z których wynika, że większość pracowników (78%) twierdzi, że na ich osobistą efektywność w biurze mają wpływ hałas oraz niezaplanowane przerwy spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Dlatego douszny zestaw słuchawkowy to najlepsze narzędzie do pracy w otwartej, głośnej przestrzeni biurowej (open space), bez potrzeby wyznaczania wyciszonych pomieszczeń. Z przeprowadzonych badań wynika także, że około 31% profesjonalistów w biznesie posługuje się zestawami słuchawkowymi w miejscu pracy.

Na pełne naładowanie zestawu potrzeba 2 godzin. Później można rozmawiać przez około 14. Jabra zadbała także o sygnalizację – wbudowana dioda busylight ma poinformować otoczenie, że użytkownik właśnie prowadzi rozmowę. Wówczas nie należy mu przeszkadzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here