etui iphone 13

Jakie wybrać etui do iPhone 13?

Wyjątkowy iPhone 13 wymaga odpowiedniej obudowy. Choć jego struktura jest wytrzymała to jednak każdy posiadacz tego telefonu chce zadbać o jego nieskazitelny wygląd przez długi czas. Jakie etui będzie najlepsze do najnowszego iPhone 13? Jaki rodzaj materiału wybrać, a może warto postawić na dodatkowe funkcje?

Jakie etui na iPhone wybrać?

Apple do budowy telefonu wykorzystuje materiały odporne na zadrapania, pęknięcia i zarysowania, jednak mimo wszystko warto ochronić urządzenie przed drobnymi uszkodzeniami. Telefon wielokrotnie ląduje w kieszeni lub torebce z innymi przedmiotami, co może spowodować drobne zarysowania. Na rynku na szczęście jest wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym telefon będzie odpowiednio chroniony. Warto wybrać dedykowane etui iPhone 13by obudowa dobrze pasowała do kształtu telefonu.

Z jakiego materiału powinno być zrobione etui?

W ostatnim czasie producenci jak i użytkownicy pokochali obudowy stworzone z twardego poliwęglanu lub termoplastycznego poliuretanu. Etui wykonane z takich tworzyw są niesamowicie wytrzymałe, doskonale chronią telefon. Dzięki nim można uzyskać pewniejszy chwyt, bo telefon nie wyślizguje się z dłoni. To minimalizuje ryzyko uszkodzeń spowodowanych upuszczeniem telefonu.

Zastosowanie nowoczesnych materiałów do tworzenia etui do iPhone 13 daje doskonałe skutki. Obudowa nie zbiera odcisków palców, dlatego jest niezwykle estetyczna. Powierzchnia obudowy posiada strukturę, która minimalizuje ilość zarysowań i zabrudzeń.

Jaki kształt powinno mieć etui iPhone 13?

Prawidłowo zbudowane etui powinno dobrze trzymać telefon. Powinno mieć zabudowany tył oraz chronić boki telefonu. W niektórych etui można spotkać także przednią klapkę, która doskonale chroni ekran przed uszkodzeniami, szczególnie gdy iPhone znajduje się w kieszeni lub w torebce z innymi przedmiotami. Tył etui może być płaski lub pokryty antypoślizgową fakturą.

Oryginalne etui do iPhone 13

Etui może charakteryzować się ciekawymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest przesłona na aparat. Jak wiadomo iPhone 13 posiada doskonały aparat, który warto ochronić przed drobnymi uszkodzeniami oraz odciskami palców. Fizyczna, przesuwana osłona zwiększa poziom prywatności i zabezpiecza całą wyspę, na której znajdują się obiektywy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie chce za każdym razem czyścić aparatu przed zrobieniem zdjęcia.

iPhone 13 posiada dedykowane etui wyposażone w magnesy, dzięki którym akcesoria MagSafe będą działać poprawnie. Etui musi umożliwiać wygodny dostęp do bocznych klawiszy oraz do każdej części ekranu. Niektóre etui posiadają wycięcie na środku tyłu odkrywające logo Apple.

Etui iPhone 13 z podpórką to świetne rozwiązanie dla tych, którzy często oglądają filmy lub seriale na ekranie swojego telefonu. Rozkładana podpórka przydaje się podczas seansu w podróży, dzięki niej nie trzeba przez cały czas trzymać telefonu w dłoniach. Można go postawić na dowolnej powierzchni i swobodnie cieszyć się dobrym filmem.