Lokter dla studentów

0

Polski serwis geolokalizacyjny Lokter wraz z serwisem Dlastudenta.pl przygotował nową zabawę „Żywot studenta”. Od 24 października studenci warszawskich i wrocławskich uczelni będą mogli uzyskać wiele rabatów i zniżek.

Reklama

Zabawa będzie polegać na dokonaniu dwóch czekinów w ciągu dnia. Pierwszego na uczelni oraz drugiego w miejscu wskazanym przez aplikację czyli np. w studenckiej knajpce. Już za wykonanie dwóch takich czekinów przyznawana będzie odznaka upoważniająca do odebrania zniżki lub gratisu w miejscu, w którym student się zameldował. Odznaka będzie ważna tylko w dniu jej uzyskaniu.

Wszystko wskazuje na to, że serwis lokter postanowił oferować znacznie więcej rabatów i korzyści z czekowania, niż bardziej popularny Foursquare czy Facebook Places.

Poprzedni artykułNokia i GLONASS
Następny artykułThe European Navigation Conference 2013
Niezależny ekspert w branży Internet of Things z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, organizatorem cyklu wydarzeń z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Organizator pierwszych w Polsce targów Internet of Things - IoT Poland Show. Prowadzi także działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT. Prelegent. Mentor. IoT Evangelist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here