MapaMap powraca z nawigacją Europy na urządzenia z Androidem

0

W dniu dzisiejszym dostawca MapyMap poinformował o wznowieniu oferty z MapąMap Europa dla urządzeń działających na systemie operacyjnym Android. Jak dowiedzieliśmy się u źródła, Imagis wreszcie porozumiał się w tej kwestii z dostawcą map, firmą TomTom. Dzięki temu, użytkownicy mają do wyboru zakup w postaci trzech opcji:

  • Android Europa 7 dnia – bezpłatny trial
  • Android Europa 30 dni – 39 zł
  • Android Europa 356 dni – 129 zł
Reklama

Opcja 30 dniowa wydaje się być świetnym wręcz rozwiązaniem dla wszystkich osób wyjeżdżających na wakacyjne podróże. Za kwotę 39 zł dostajemy system nawigacyjny zawierający mapy 45 krajów Europy. I co ważne, rozwiązanie to jest systemem nawigacyjnym typu ON-BOARD, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu (lub na karcie pamięci), dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach.

System oferuje precyzyjną nawigację typu zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, który bezbłędnie doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości.

W MapieMap Europa dostępne są dane mapowe następujących 45 krajów: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje, które w danym momencie interesują nas najbardziej.

Poprzedni artykułBy zima nie zaskoczyła drogowców
Następny artykułEmapa Transport+ z nową wersją
Niezależny ekspert w branży Internet of Things z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, organizatorem cyklu wydarzeń z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Organizator pierwszych w Polsce targów Internet of Things - IoT Poland Show. Prowadzi także działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT. Prelegent. Mentor. IoT Evangelist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here