Marcin Maroszek i Dariusz Tanajewski kolejnymi prelegentami podczas Navigation Trends 2013

0

Do grona prelegentów konferencji Navigation Trends dołączają dwie kolejne osoby.

Reklama

Marcin Maroszek z Emapy opowie o tym, jak powstają mapy cyfrowe, a Dariusz Tanajewski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zrobi przegląd dostępnych na świecie globalnych systemów nawigacji satelitarnej.

Marcin Maroszek – Menedżer Działu Marketingu w Emapa Sp. z o.o. od prawie sześciu lat związany z mapami cyfrowymi i technologiami na nich opartymi. Stojąc na czele marketingu w łódzkiej Spółce jest odpowiedzialny m.in. za tworzenie i implementację strategii marketingowej oraz opracowywanie i zarządzanie projektami IT. Zainteresowania to nowoczesne technologie, Ameryka Łacińska (blog: www.amerykalacinska.com.pl), historia starożytna, twórczość J.R.R. Tolkiena, film.

Dariusz Tanajewski, doktorant, członek zespołu badawczego w Katedrze Geodezji Satelitarnej i Nawigacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie prowadzi zajęcia z nawigacji satelitarnej i systemów transmisji danych. W 2012 roku otrzymał wyróżnienie w konkursie „Debiut Naukowy” organizowanym przez ówczesnego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego – prof. Jerzego Buzka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here