Na jakie słuchawki bezprzewodowe warto zwrócić uwagę?

Bezprzewodowe słuchawki TWS (True Wireless System) są niesamowicie wygodnym rozwiązaniem dla osób, które lubią słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon. Całkowicie pozbawione kabla i łączące się z telefonem lub laptopem za pomocą technologii Bluetooth dają prawdziwą swobodę przy uprawianiu sportu i rozmowach przez telefon. Kto raz ich spróbuje, ten już na zawsze pozostanie ich fanem. Jeszcze kilka lat temu słuchawki TWS nie były zbyt dopracowane, ale dzisiaj dobrą parę „pchełek” bez kabli można kupić już w bardzo przyzwoitych pieniądzach.

Apple Airpods i Airpods PRO

 

Jak każdy sprzęt od Apple, wyróżniają się na rynku świetnym designem i wygodą. Wyróżnia je także cena, za model w wersji PRO z systemem ANC, trzeba zapłacić koło 1000 zł, a Airpods w wersji „basic” to wydatek rzędu 500zł. Ich dużą zaletą jest świetna współpraca z urządzeniami z logiem nadgryzionego jabłka. Jeśli szukasz dobrych słuchawek dla Windows albo urządzenia z systemem Android to również możesz z nich korzystać…ale przypomną Ci od czasu do czasu, żebyś jednak kupił coś od firmy z Coupertino. Niektóre funkcjonalności są po prostu zarezerwowane dla sprzętu tylko tej marki.

 

Samsung Galaxy Buds

 

Jeden z najlepszych wyborów jeśli chcesz używać słuchawek z systemem Android i Windows. Galaxy Buds występują w kilku wariantach i różnią się między sobą ceną. Ich dużym plusem jest wytrzymała bateria i duże etui pozwalające na kilkukrotne ładowanie. Słuchawki TWS firmy Samsung są wspierane aplikacją na telefon, która pozwala na dopasowanie dźwięku, by brzmiały, tak jak lubisz.

Słuchawki TWS, dlaczego warto?

– koniec z kablami

– bardzo duża wygoda używania

– obsługują dodatkowe aplikacje wspierające jakość dźwięku

– Szybko i łatwo parują się z każdym urządzeniem

Zobacz inne słuchawki TWS: https://www.emanta.pl/sluchawki-tws