Na targach Computex 2008 ASUS zaprezentuje unikalne rozwiązania zastosowane w urządzeniach przenośnych

0

Połączenie stylu i funkcjonalności z innowacyjnym oprogramowaniem

Reklama

Najnowsza seria urządzeń przenośnych marki ASUS nie tylko fascynuje użytkowników swoją przepiękną stylistyką, ale także oferuje nowy poziom funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz oprogramowania, urządzenia pozwalają na szybkie przesyłanie danych, posiadają przyjazny interfejs obsługiwany przez ekran dotykowy oraz umożliwiają użytkownikom skupienie się tylko na wykonywanych zadaniach doskonale dopasowując się do ich potrzeb i wymagań.

“Urządzenia przenośne ASUS kontynuują swoja drogę ku popularności w Ameryce Północnej oraz Azji, jednocześnie zyskując uznanie na całym świecie”. powiedział H C Hung, dyrektor oddziału firmy ASUSTeK zajmującego się urządzeniami przenośnymi. „Na targach Computex, ASUS zaprezentuje kolejną innowację nazwaną ASUS Glide – która pozwala użytkownikom wybrać nową drogę w dostępnie do informacji i pełnego wykorzystania możliwości urządzeń przenośnych – przy pomocy jednego muśnięcia palcem”.

Urządzenia przenośne ASUS to niezapomniane wrażenia – ASUS-Lamborghini ZX1 – kwintesencja siły oraz stylu

Handheld stworzony we współpracy z firmą Automobili Lamborghini nosi cechy samochodu o tej samej nazwie. Zapierająca dech w piersiach stylistyka obudowy połączona została z materiałami, takimi jak włókno węglowe oraz najwyższej jakości stal. Wyposażone w ekran dotykowy urządzenie wykorzystuje unikalny interfejs graficzny użytkownika, który może zostać w pełni spersonalizowany – dając niezapomniane wrażenia, które może zaoferować tylko Automobili Lamborghini.

ASUS P320 – Najmniejszy z największymi możliwościami

Kompaktowe wymiary, modne zaokrąglenia i wystylizowane krawędzie sprawiają, że ASUS P320 od razu przyciąga wzrok. Zapowiadany jako najmniejszy na świecie telefon GPS PDA z systemem Windows Mobile, ten super kompaktowy, cyfrowy asystent przenosi telefony komórkowe na nowy poziom zastosowań. Ze swoim intuicyjnym interfejsem, P320 wygląda naprawdę świetnie – zapewniając użytkownikowi wszechstronną funkcjonalność oraz doskonałą stylistykę w jednym urządzeniu.

Urządzenia nawigacyjne ASUS to bezpieczne i bardziej efektywne podróżowanie przy pomocy realistycznych map trójwymiarowych

Urządzenia ASUS PND do realizacji swoich funkcji wykorzystują innowacyjne mapy 3D, aby prościej i bardziej obrazowo przedstawiać obszary, w których znajdują się skrzyżowania. Panoramiczny widok na pokonywaną drogę uzupełniony jest trójwymiarową prezentacją otoczenia, w której zawarte są szczegółowe informacje na temat pokonywanej trasy. Dzięki temu użytkownik w prosty i wygodny sposób w czasie rzeczywistym może ustalić swoją pozycję. Mapa 3D będzie przesuwać się, obrać zgodnie z kierunkiem jazdy oraz zatrzymywać w tym samym czasie co kierowca pojazdu, udostępniając także funkcję zoom ułatwiającą zlokalizowanie nazw najbliższych ulic.

Bezpieczna jazda z interfejsem HUD

Najnowszy model nawigacji samochodowej ASUS R710 PND wykorzystuje rewolucyjną technologię, która zwiększa bezpieczeństwo korzystania z urządzenia podczas jazdy. Dzięki wyświetlaczowi HUD (Heads Up Display) instrukcje zawierające wskazania kierunku jazdy, prędkość, itp. wyświetlane są na przedniej szybie samochodu, bezpośrednio przed oczami kierowcy. Kierowca zatem może skupić się na drodze i nie jest rozpraszany przez samo urządzenie, co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.

Poprzedni artykułDni Technik Satelitarnych po raz drugi
Następny artykułMapaMap Clarion – nowa nawigacja na wakacje 2008
Niezależny ekspert w branży Internet of Things z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, organizatorem cyklu wydarzeń z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Organizator pierwszych w Polsce targów Internet of Things - IoT Poland Show. Prowadzi także działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT. Prelegent. Mentor. IoT Evangelist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here