Niezbędne w każdym domu przedłużacze mieszkaniowe

Przedłużacze mieszkaniowe to podstawowy asortyment domowy, stanowiący uzupełnienie i wsparcie istniejącej instalacji elektrycznej. Małe przedłużacze mają 2, 3 a niekiedy 4 wejścia. Na rynku dostępne są przedłużacze prostokątne, choć dawniej spotkać można było również takie, które miały kształt koła. Niektóre przedłużacze posiadają aż 8 gniazd. Przedłużacz z 8 gniazdami najczęściej posiada dodatkową ochronę przeciwprzepięciową.

Jest to wysokiej jakości przedłużacz, na dodatek o dużej użyteczności, który dzięki swojej długości 1,5 m, efektywnie zwiększa zasięg przewodu pomiędzy stacjonarnym gniazdkiem a urządzeniem.

Sprawdzony przedłużacz

Taki przedłużacz wyposażony jest w 4 gniazda z uziemieniem i 4 gniazda z płaskimi wtykami, co umożliwia podłączenie do niego kilku urządzeń różnych typów, jednocześnie.

Przedłużacze https://eldor24.pl/przedluzacze-mieszkaniowe/ posiadają filtry przeciwprzepięciowe, które zapewniają bezpieczny przepływ energii elektrycznej i chroni podłączone urządzenia przed uszkodzeniem. Przedłużacze dodatkowo wyposażone są w wygodny włącznik, który umożliwia łatwe odłączenie zasilania w dowolnym, oczekiwanym momencie.

Nowy nabtek – praktyczny sprzęt

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w połączeniu z dużą funkcjonalnością zapewnia długotrwałą i wygodną eksploatację, połączoną z najwyższym stopniem bezpieczeństwa użytkowników.

Jako że przedłużacz to niezastąpiony dodatek w każdym domu, mieszkaniu, a także w domowym warsztacie i garażu musi być odpowiednio dobrany. Z pomocą przedłużacza można doprowadzić prąd do każdego zakątka pokoju i uruchomić urządzenia elektryczne nawet z dala od źródła zasilania. 

W domu, w którym brakuje gniazdek elektrycznych, można zaopatrzyć się w przedłużacze. To także dobre rozwiązanie dla osób posiadających duży ogród, w przypadku których do jego uprawiania potrzebuje się swobodnego dostępu do prądu w każdym jego zakątku. Z pomocą w każdym z tych przypadków przychodzi przedłużacz elektryczny. 

Odpowiedni przedłużacz

Wybór odpowiedniego przedłużacza zależy w dużej mierze od sprzętu, który zamierza się do niego podłączyć. Jeśli ma znajdować się w kuchni i służyć przy przygotowywaniu posiłków, to w zupełności wystarczy najprostszy rodzaj przedłużacza, na przykład z trzema gniazdami.

Należy jednak zawsze wybierać zabezpieczenia przeciwprzepięciowe dla sprzętu elektronicznego. Jeśli w sieci wystąpią przepięcia, taka listwa zapobiegnie uszkodzeniu telewizora czy komputera. Listwa antyprzepięciowa zabezpieczy cenny sprzęt.

Na rynku dostępnych są setki przedłużaczy mieszkaniowych, które będą uzupełnieniem potrzeb elektrycznych wszystkich mieszkańców.