Nowa linia produktów Prestigio z serii The Art Of Hi-Tech

0

Firma ASBIS zaprezentowała dzisiaj linię produktów z serii Prestigio The Art Of Hi-Tech. W nowej serii znajdują się produkty takie jak dyski przenośne, pamięci flash, czy urządzenia GPS.

Reklama

Produkty z linii The Art Of Hi-Tech wyróżniają się najwyższą jakością połączoną z nowoczesnym, wyszukanym i pełnym elegancji stylem. Bogata oferta produktowa stanowi dodatkowy atut serii sygnowanej logiem Prestigio.

Prestigio Technologies Ltd. jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w dziedzinie produktów przeznaczonych do użytku domowego i biurowego. Obecnie firma Prestigio ma ustabilizowaną pozycję na rynku 25 krajów. Rygorystyczna kontrola jakości oraz innowacyjne technologie stanowią  jeden z głównych atrybutów firmy.

To co nas najbardziej zainteresowało to produkty nawigacyjne, m.in.

GPS GeoVision 430

Najnowszy GPS Prestigio wyposażony w wyświetlacz TFT 4.3” stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i nowoczesnego stylu. 30 językowe menu klasyczne i 26 językowe menu głosowe ułatwi nawigację w dowolnie wybranym języku, a litowo-jonowa bateria umożliwi 3 godziny działania bez konieczności podłączenia. GPS wyposażony został w szczegółowe mapy uwzględniające punkty orientacyjne takie jak: hotele, restauracje, stacje paliw.

Navigator GeoVision 430 GPS jest połączeniem funkcjonalności z doskonałą jakością ułatwiającą podróż. Jasny dotykowy ekran 4.3″ umożliwia dostrzeżenie detali nawet przy gorszym oświetleniu.

Pozostałe produkty, które zostały dzisiaj zaprezentowane charakteryzują się ekskluzywnym designem i  wysokimi parametrami technologicznymi:

Data Safe I

Wyjątkowo trudno jest znaleźć idealną równowagę w połączeniu jakości, stylu i ceny, jednak w produktach sygnowanych logiem Prestigio można odnaleźć wszystkie te cechy. Dysk przenośny Data Safe I charakteryzuje się wysoką niezawodnością i stylową linią. Data Safe I stworzony został w siedmiu wersjach pojemności dyskowej 40GB, 60GB, 80GB, 100GB, 120GB, 160GB i 200GB. Pełna prostota użytkowania czyni z niego urządzenie doskonale dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Wystarczy podłączyć dysk wykorzystując kabel USB i natychmiast uzyskuje się dostęp do wszystkich znajdujących się na nim danych.

Data Safe II

Osobisty dysk zewnętrzny Prestigio Data Safe II stworzony został w oparciu o mobilne, 2.5 calowe dyski twarde. Data Safe II dostępny jest w pojemnościach od 40GB do 160GB i wyposażony w szybki interfejs USB 2.0. Prestigio Data Safe II posiada ochronę przed nieautoryzowanym dostępem i przycisk One-Touch.

Pocket Drive II

Dysk zewnętrzny Prestigio Pocket Drive II to wyjątkowy produkt dedykowany dla wymagających użytkowników. Wyjątkowo praktyczny i elegancki dysk pozostanie niewidoczny w kieszeni marynarki, czy torebki. Pomimo niewielkich rozmiarów – 62x101x12 mm i bardzo małej wagi 110g, dysk posiada 80GB pojemności i pozwoli na bezpieczne przechowywanie dowolnie wybranych informacji.

Data Safe II Fashion Edition

Najnowsza kolekcja eleganckich, mobilnych dysków, stworzona została z myślą o kobietach, dla których połączenie stylu i funkcjonalności jest niezmiernie istotne. Stylowa linia mobilnych dysków jest zaprojektowana w sposób umożliwiający zmieszczenie ich w każdej damskiej torebce. Produkty sprzedawane są w zestawie  z eleganckim skórzanym etui i specjalną torebką, umożliwiającą stylowe opakowanie prezentu.

Digital Wallet

Cyfrowy portfel Prestigio stanowi doskonałe połączenie mody, technologii i elegancji. Ukryty z prawej strony mobilny dysk pozwoli na komfortowe przenoszenie danych. Gotówka i karty kredytowe znajdą swoje miejsce z lewej strony. Przemyślany, funkcjonalny design zostanie z pewnością doceniony przez praktycznych mężczyzn, dla których połączenie modnych i funkcjonalnych rozwiązań stanowi kwintesencje udanego produktu. Digital Wallet stworzony został w czterech wersjach pojemności dyskowej 40GB, 60GB, 80GB, 100GB.

Leather Data Flash Limited Edition -Trendy

Skórzane pamięci flash sygnowane logiem Prestigio to limitowana kolekcja, wyjątkowych pamięci flash zaprojektowana z myślą o kreatywnych i wymagających użytkownikach, oczekujących od produktów najwyższej jakości i oryginalnego designu. Dostępne w modnej kolorystyce, czerwone i niebieskie, pamięci pozwolą na magazynowanie i przenoszenie danych w dobrym stylu.

Geo Edition

Pendrive z limitowanej edycji Geo jest jednym z najbardziej kompaktowych nośników danych zamkniętych w eleganckiej skórzanej obudowie. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, klasycznej czerni oraz eleganckiej bieli, posiada unikalny geograficzny wzór, kojarzący się z podróżami i przygodami. Jak twierdzi producent, odkrywanie nowych miejsc stanie się o wiele bardziej komfortowe, gdy użytkownik będzie mieć pewność, że jego dane są w pełni zabezpieczone i ukryte w eleganckim pendrive, który jest tak nie wielki, że zawsze można mieć go przy sobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here