Motorola poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu moto g6. Smartfon ma być dostępny w Polsce od połowy maja 2018. 

Reklama

Modele g dostępne są na rynku od pięciu lat, a pierwsza moto g okazała się najlepiej sprzedawanym smartfonem w historii Motoroli. Czy będzie tak z g6? Czas pokaże. Ważne, że urządzenia zaprezentowane w Brazylii są jeszcze bardziej inteligentne, a jak twierdzi sam producent – szczególny nacisk położono na jakość wyświetlacza, design i zasilanie. Smartfony działają z procesorami Qualcomm Snapdragon pod kontrolą Android 8.0 Oreo.

W dobie popularności Instagrama, Snapchata czy innych mediów społecznościowych, szczególny nacisk położono na wyświetlacz. W moto g6 zawarto funkcje błyskawicznego ustawiania ostrości, skanowania tekstu, rozpoznawania punktów orientacyjnych i obiektów. Dzięki dużej przysłonie można też łatwiej fotografować przy słabym oświetleniu. Nie zapomnianio także o różnych filtrach i trybie portretowym. Smartfon może także autoryzować płatności mobilne przy użyciu czytnika linii papilarnych.

Czyżby telefon idealny dla tych, których korzystają z tego wszystkiego, co dzisiaj oferuje mobile oraz Internet of Things? Być może. Ma to m.in. zapewnić bateria o pojemności 3000 mAh, która wedle zapewnień producenta, ma wystarczyć na cały dzień, a procesor 1,8 GHz umożliwić błyskawiczne otwieranie zdjęć, bądź różnych aplikacji.

Jeszcze lepsze parametry ma moto g6 oraz moto g6 plus, ale za nie trzeba będzie zapłacić odpowiednio więcej:

  • moto g6 plus – 1299 zł
  • moto g6 – 999 zł
  • moto g6 play – 799 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here