Odkrywaj kraj z Mio Moov 200 Polska

0

Stylowy i łatwy w użyciu system nawigacyjny dla podróżujących po Polsce użytkowników GPS to idealne połączenie najnowszych danych mapowych Polski i korzystnej ceny.

Reklama

Mio Technology, czołowy dostawca osobistych urządzeń nawigacyjnych GPS na świecie, oraz lider sprzedaży i technologii GPS w Europie Środkowo – Wschodniej ogłasza wprowadzenie na polski rynek unikalnego modelu nawigacji Moov 200 Polska. Został on wyposażony w najnowsze oprogramowanie MioMap 2008 zapewniające doskonały zasięg i jakość mapy Polski oraz pokrycie ponad 660 tys. km polskich dróg. Moov 200 Polska zawiera również innowacyjny pakiet treści i usług MioMore.

Moov 200PL, podobnie jak cała rodzina Mio Moov jest standardowo wyposażony w technologię SiRFInstantFixII. Technologia ta przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu zaledwie pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po jego uruchomieniu.

Moov200PL to wyjątkowe połączenie najnowszej technologii i korzystnej ceny. Sugerowana cena brutto tego urządzenia to 379 pln.

Moov 200PL – system jest standardowo wyposażony w najnowsze mapy Polski oraz aktualne mapy fotoradarów. Posiada również innowacyjne funkcje, takie jak klawiatura fonetyczna, inteligentne wyszukiwanie adresów i punktów użyteczności publicznej (POI), dowolne dostosowywanie POI dzięki funkcji lokalnego wyszukiwania.

Moov 200PL jest idealny dla osób, które dotychczas nie korzystały z GPS. Oferuje wszystkie standardowe funkcje nawigacyjne, w tym wizualną sygnalizację zakrętów — dzięki dobrze widocznym trójwymiarowym wskaźnikom oraz wygodnemu, automatycznemu zoomowi użytkownik zawsze wie, kiedy ma skręcić. Te nowe funkcje pozwalają bez wysiłku odczytywać wskazówki nawigacyjne i mapy. Moov 200PL oferuje również naprowadzanie głosowe, dzięki czemu użytkownik słyszy wskazówki podczas jazdy.

Moov 200PL jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki ulepszonemu interfejsowi z ekranem dotykowym. Nowy interfejs jest uporządkowany i zawiera intuicyjne menu, z którego mogą z łatwością korzystać nawet początkujący użytkownicy. Jest również wyposażony w wygodne wskazówki SOS w menu, które w razie potrzeby pozwalają na szybkie lokalizowanie pobliskich oddziałów służb ratowniczych, takich jak pomoc drogowa i szpitale. Ponadto Moov 200PL wyświetla ikony punktów użyteczności publicznej bezpośrednio na mapie, co ułatwia znajdowanie pobliskich stacji benzynowych, restauracji, itd.

Stylowa, kompaktowa obudowa pozbawiona nieestetycznych przycisków i pokręteł sprawia, że nawigacja z Moov 200PL wygląda elegancko. Dzięki ramce z czarnego aluminium i smukłej sylwetce Moov 200PL wygląda doskonale na desce rozdzielczej każdego samochodu lub innego pojazdu. Urządzenie ma tylko 17 mm grubości i nadaje się nie tylko do nawigacji w samochodzie – łatwo mieści się w kieszeni lub torebce.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia podczas nawigacji, Moov 200PL został również wyposażony w najnowszą technologię pozycjonowania – SiRFInstantFixII™. SiRFInstantFixII to autonomiczna wersja oryginalnej technologii SiRFInstantFix, która skraca czas rozruchu urządzeń GPS do zaledwie pięciu sekund i zapewnia lepszy odbiór sygnału GPS w miejskich „kanionach”. Technologia SiRFInstantFixII™ nie wymaga połączenia z zewnętrznym komputerem PC.

Dane techniczne – Moov 200PL:

 • Wyświetlacz – 3,5” TFT z ekranem dotykowym
 • Rozdzielczość – 320 x 240 pikseli (QVGA)
 • Chipset GPS – SiRFstarIII
 • Pamięć ROM – 256 MB ~ 1 G
 • Pamięć RAM – 32 ~ 64 MB
 • Pojemność baterii – 720 mAh, 2,5 godziny
 • Procesor – Samsung 2443 — 400Mhz
 • Wbudowany głośnik – Tak
 • TMC – Nie
 • Wymiary (S x W x D) – 98 mm x 84 mm x 17,7 mm
 • Waga – 145 g
 • SiRFInstantFixII  – Tak
 • System operacyjny – Win CE .Net 5
 • Oprogramowanie nawigacyjne – MioMap 2008
Poprzedni artykułKonferencja Navteq NaviVision
Następny artykułZe SmartGPS na wakacje do całej Europy
Niezależny ekspert w branży Internet of Things z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, organizatorem cyklu wydarzeń z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Organizator pierwszych w Polsce targów Internet of Things - IoT Poland Show. Prowadzi także działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT. Prelegent. Mentor. IoT Evangelist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here