Plecak jako zapasowy akumulator? Innymi słowy powerbank na plecach? Pomysłowy plecak Ampl Smartbag jako rozwiązanie problemów z rozładowanymi bateriami  można już zamawiać.

Reklama

Powerbanki można nosić ze sobą. Ale równie dobrze na sobie. Szczególnie, jeśli są wbudowane w plecak taki jak Ampl Smartbag. Niezbędnik, który zaledwie kilka tygodni temu pokazywano na targach CES. Teraz jednak twórcy plecaka z wbudowanym zestawem akumulatorów przyspieszyli. Triumfalnie ogłosili, że rozpoczęli przyjmowanie zamówień na swoje dzieło.

A tym dziełem jest plecak w kilku wersjach różniących się pojemnością baterii i wyposażeniem. Absolutnym minimum jest pakiet 6 portów USB, zestaw akcesoriów z adapterem do różnych standardów gniazd zasilania a także akumulator 5000 mAh, który wystarczy do trzykrotnego naładowania baterii telefonu. Cena: 225 dolarów. I prognozowany czas dostawy: wrzesień 2015.

Absolutne minimum już znacie. A co z plecakiem w najdroższej wersji? Kosztuje 399 dolarów i zawiera dwie dodatkowe opcje o wymownych nazwach: TabletBoost i LaptopBoost + SmartInventer. W sumie dwa akumulatory o pojemności 5000 mAh i 14900 mAh oraz przetwornica na potrzeby komputerów takich jak MacBook Air. Według zapewnień twórców plecaka można wówczas pracować na MacBooku Air 13 nawet do 14 godzin. Wystarczy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here