Premiera Garmin Oregon 400t

0

Garmin jak przystało na światowego lidera i pioniera w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań nawigacyjnych przedstawia najnowsze urządzenie – Garmin Oregon 400t. Produkt Garmin został specjalnie przygotowany z myślą o entuzjastach turystyki górskiej oraz narciarzach, głównie po to by zapewnić im bezpieczeństwo na szlakach oraz podczas narciarskich wyjazdów.

Reklama

Najnowszy Garmin Oregon 400t został wyposażony w mapy, które pomogą Ci odnaleźć właściwą drogę w każdym terenie. Dzięki bazowej mapie świata z graficznym odwzorowaniem rzeźby terenu będziesz mógł łatwiej analizować znajdujące się na różnych mapach dane dotyczące wysokości – na ekranie Oregona 400t wykorzystując widok 3D będziesz mógł dokładnie zobaczyć, jak stroma jest trasa którą wybrałeś.

Dodatkowo Garmin Oregon 400t posiada topograficzną mapę Europy. Znajdują się na niej informacje dotyczące lasów, rzek i jezior, które możesz spotkać na swojej drodze. Mapa zawiera także informacje o wybranych drogach i punktach POI w całej Europie.

Garmin Oregon 400t został wyposażony w niespotykany do tej pory w ofercie urządzeń do nawigacji turystycznej marki Garmin, duży, dotykowy wyświetlacz. Dzięki niemu użytkownik z łatwością porusza się po menu urządzenia, a wybór funkcji ogranicza się do dotknięcia wybranego miejsca na ekranie (tak jak w przypadku urządzeń do nawigacji samochodowej). Brak klawiatury pozwolił na zmniejszenie rozmiarów urządzenia – odbiornik idealnie leży w dłoni, a wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran jest czytelny w każdych warunkach.

Garmin Oregon 400t pozwala nawigować w najtrudniejszych warunkach. Dzięki wysokiej czułości modułowi GPS urządzenie określa położenie w każdych warunkach, nawet w gęstym lesie i wśród wysokich budynków. Najnowszy odbiornik marki Garmin posiada również elektroniczny kompas, który ułatwa odnalezienie właściwego kierunku marszu. Dodatkowo barometryczny wysokościomierz określa wysokość, na której znajduje się urządzenie, a nawet umożliwa śledzenie zmian ciśnienia atmosferycznego co pozwala na prognozowanie zmian pogody w ciągu najbliższych godzin.

Użytkownik Garmin Oregon 400t może dostosować urządzenie do własnych wymagań, za pomocą dostępnych pięciu trybów pracy (automotive, marine, recreation, fitnes lub geocache), lub też utworzyć w urządzeniu swój własny profil. W każdym z profili zapisana jest konfiguracja ekranów urządzenia, dzięki czemu funkcje najbardziej przydatne w danym rodzaju aktywności są łatwo dostępne.

Garmin Oregon 400t pozwala na bezprzewodową wymianę danych między użytkownikami urządzenia. Odbiornik w bardzo prosty sposób umożliwia przesłanie ulubionych tras, śladów czy chociażby punktów geocache, wystarczy wybrać opcję „Wyślij” aby przesłać dane innym użytkownikom Garmin Oregon 400t.

Wykorzystanie GPS Garmin podczas każdej wędrówki zalecają ratownicy GOPR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here