Trzymaj rękę na pulsie tego, co ważne w branży Internet of Things w Polsce i na świecie

Całego Internetu nie przeczyta nawet sam Chuck Norris. A w biznesie, zwłaszcza tym technologicznym, siła to wiedza. Zyskaj więc dostęp do trendów rynkowych, analiz, raportów, eventów branżowych, prezentacji nowych projektów i usług, wywiadów z ważnymi dla rynku postaciami.

Connected Life Magazine to jedyny, drukowany periodyk w Polsce, w całości poświęcony biznesowi opartemu o M2M i Internet of Things

Czyta nas branża

Przeczytali i powiedzieli:

Connected Life Magazine bardzo mi się podoba. Początkowo nie miałem przekonania do tego projektu, bo nie byłem pewien, czy nie okaże się niszowy. Teraz jednak wiem, że chęć wiedzy o rynku connected jest naprawdę duża. I stąd kibicuję Connected Life.

Marek Krygier

Becker

Connected Life jest magazynem koncentrującym się na tych obszarach motoryzacji, które stają się coraz ważniejsze. Multimedia, sterowanie funkcjami auta przez telefon, aplikacje nawigacja. To pismo świetnie pasuje do zmian, które zachodzą w całej branży samochodowej.

Stanisław Dojs

Volvo

Do roku 2020 wszystkie urządzenia Samsunga będą się między sobą komunikować. Czytam Connected Life Magazine, żeby już dziś rozumieć, czym jest technologia jutra.

Olaf Krynicki

Samsung

To sztuka i wyzwanie, aby w czasach tabloidyzacji mediów oraz ucieczki wydawców z papieru w stronę wydań cyfrowych, wprowadzić na rynek i rozwijać z każdym kolejnym numerem, magazyn wydawany w cyfrowej formie. Wyzwanie tym większe, że tematyką jest technologia i inteligentne rozwiązania przyszłości, które nierozerwalnie wiążą się z cyfryzacją oraz Internetem.

Janusz Kamiński

AutoMapa
6 numerów

6 numerówza 150 zł

Chcesz jako pierwszy otrzymywać Connected Life Magazine prosto do domu lub do biura? Zamów roczną prenumeratę. W prenumeracie taniej. 6 numerów w cenie 150 zł (od stycznia 2017 cena jednego numeru wynosi 40 zł). Dokonując prenumeraty oszczędzasz 90 zł. A ponadto.... co tu dożo pisać. Dzięki temu, że dokonujecie prenumeraty, łatwiej nam jest robić ten magazyn. Dzięki!