Nieczęsto zdarzają się okazje, by osoby z listy najbogatszych Polaków magazynu Forbes chciały dzielić się swoją wiedzą i przede wszystkim czasem. A już prawie w ogóle, jeśli działają w branży technologicznej. Dzisiaj się to zmieniło.

Z pewnością kojarzycie Roberta Gryna. To prezes firmy Codewise. Dla większości osób zrobiło się o nim głośno, kiedy magazyn Forbes umieścił go na liście stu najbogatszych Polaków. Jednak właściciel krakowskiej spółki to z pewnością człowiek, od którego niejeden przedsiębiorca działający w branży technologicznej (i nie tylko), mógłby się wiele nauczyć.

Właśnie nadarza się ku temu okazja. Otóż na profilu Gryna na Facebooku pojawił się post z informacją o konkursie. Co trzeba zrobić, by mieć prezesa Codewise za mentora? Poniżej instrukcja (pisowania oryginalna za fb):

1) Nagraj filmik i wrzuć na swojego Instagrama, publicznie udostępniając z hashtagiem #biedacoach, który ma na celu przekonanie mnie żebym się z tobą spotkał. Realizacja już od was zależy. Powiem tylko że cenię szczerość, kreatywność i ambitnych ludzi którzy coś zrobili ciekawego w życiu a nie tylko gadają i marzą.

2) 8mego maja będę wybierał zwycięzcę (może więcej niż jedną osobę)

3) Konkurs jest dla wszystkich którzy śledzą @biedacoach na IG, będą kolejne konkursy. (https://www.instagram.com/biedacoach/)

4) Instnieje możliwość że zostanę twoim mentorem jeśli zobaczę w tobie potencjał.

5) Nasze spotkanie w Codewise będzie nagrywane i znajdzie się na YouTubie.

Według nas – warto. Poświęćcie majówkę na przekonanie Roberta, żeby przeznaczył Wam swój czas. Może się to okazać trampoliną dla Waszego biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here