Miarą popularności sektora technologii satelitarnych, a w tym systemów nawigacji satelitarnej, jest m.in. ilość targów i konferencji, o których w ostatnim czasie informują organizatorzy. Mimo, że w Polsce nie wszyscy chyba jeszcze dostrzegają potencjał w tej branży, na świecie jest zgoła inaczej.

Reklama

Już teraz zapraszamy wszystkich do Wiednia na The European Navigation Conference 2013, która odbędzie się w dniach 23-25 kwiecień 2013. Będzie to już 17 konferencja z serii GNSS pod auspicjami EUGIN (European Group of Institutes of Navigation).

Główne tematy konferencji będą oscylowały wokół obecnego statusu wdrażania europejskiego systemu nawigacji satelitarnej – Galileo. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się ze wszystkimi nowościami związanymi z obszarem technologii nawigacyjnych.

Obecnie nie ma jeszcze harmonogramu konferencji oraz nie jest udostępniony formularz rejestracyjny, ale znamy już opłaty za udział. Jeżeli chcemy kupić bilet w tzw. wczesnej rezerwacji, musimy liczyć się z opłatą 730 euro, ale tylko do 1 marca 2013, później zapłacimy już 850 EUR. Najlepiej mają studenci z ważną legitymacją, gdyż ich udział będzie kosztował jedynie 420 EUR.

Skoro organizatorem wydarzenia jest Austriacki Instytut Nawigacji, a jednym ze sponsorów Europejska Agencja Kosmiczna, o zakres tematyczny nie należy się obawiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here