Współpraca z Connected Life

Connected Life to znacznie więcej niż drukowany (chociaż jedyny tego typu w Polsce) magazyn, poświęcony biznesowi opartemu o Internet of Things.

Connected Life Business & Media Group to platforma mediowa, z jednej strony opisująca i analizująca rynek IoT w Polsce i na świecie, a z drugiej – co w dzisiejszych czasach chyba znacznie ważniejsze – kojarząca biznes.

Działamy w obrębie technologii związanych z M2M i Internet of Things. Poza dwumiesięcznikiem Connected Life Magazine, prowadzimy serwis internetowy clcg.pl (niedługo całość będzie dostępna pod adresem connectedlifemagazine.pl), będący zbiorem informacji, analiz, testów, ale przede wszystkim autorskich artykułów związanych z takimi obszarami jak: smart city, smart home, mHealth, telemedycyna, wearables, big data, connected cars, GIS, connected retail, telematyka, smart government czy przemysł 4.0. Organizujemy cykl wydarzeń z serii Connected Life Business Events, na które składają się takie eventy, jak Geomarketing Forum, Telematics Forum, InsurTech Summit, Connected Life Business Breakfast czy pierwsze w Polsce targi Internet of Things – IoT Poland Show, mające swoją premierę w kwietniu 2018 roku.

W 2018 roku uruchamiamy właśnie platformę Connected Life Poland, będącą swojego rodzaju hubem zrzeszającym firmy z różnego obszaru IoT, a także te, które chciałyby potencjał drzemiący w Internecie Rzeczy wykorzystywać w swojej bieżącej działalności. W ramach Connected Life Poland będą działały różne kluby, dedykowane dla poszczególnych wertykali. Jednym z nich jest Telematics Club.
O kolejnych będziemy informować wkrótce.

Ponadto pomagamy wielu firmom w zakresie komunikacji ich rozwiązań. Zarówno na łamach naszych mediów, jak i innych. Dzięki temu, że w zasobach redakcyjnych mamy wysokiej rangi specjalistów, zajmujących się od lat wyżej wymienioną tematyką, jesteśmy w stanie dostarczyć wartościowy content na potrzeby każdej firmy i redakcji. Na co dzień dystrybuujemy treści związane z technologiami do największych mediów w Polsce. Dzięki tego typu współpracom, nasze materiały docierają do milionów odbiorców.

Z kolei Connected Life Consulting to platforma kojarzenia biznesu. Dzięki nam doszło do wielu współprac w obszarze IoT. To szczególnie ważne zwłaszcza teraz, kiedy mamy do czynienia z trendem przenikania się branż. Coraz częściej zdarza się tak, że firmy, które z powodzeniem oferowały swój produkt czy usługę przez ostatnie lata na danym rynku, muszą się otworzyć na inny, bądź zmienić model biznesowy. My w tym pomagamy. Szukasz dostawcy nowych rozwiązań, niezbędnych do Twojego biznesu? Zrobiłeś research, ale nie wiesz którego wybrać? Masz produkt, z którym chciałbyś zaistnieć szerzej? Zgłoś się do nas. Chciałbyś nawiązać współpracę z innymi partnerami? Pomożemy Ci. Myślisz, że potrzebny Ci cross-seling? Tym też się zajmujemy.

To my kreujemy rynek Internet of Things w Polsce.

Odezwij się do nas, a na pewno zrobimy razem coś dobrego dla Twojego biznesu.

Paweł Kacperek

tel. 507 700 800

e-mail: pawel.kacperek@clcg.pl