Z RadarStop 102BT bezpiecznie po całej Europie

0

Smart Elektronik rozpoczął sprzedaż nowego urządzenia, które ostrzega kierowców przed policyjnymi fotoradarami i punktami kontroli prędkości w 32 krajach Europy. RadarStop 102BT jest rozbudowaną wersją cieszącego się dużą popularnością poprzedniego modelu, działającego na terytorium naszego kraju. Wersja 102BT pozwala również – dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telefonem GSM – na stworzenie zestawu nawigacji satelitarnej.

RadarStop 102BT jest w pełni legalnym urządzeniem opartym na technologii GPS, które zawiera bazę ponad 21 tysięcy fotoradarów i kamer służących do automatycznego pomiaru prędkości, rozmieszczonych przy drogach na terenie całej Polski i 32 krajów Europy. „Opracowanie tego modelu RadarStopu to ogromy krok naprzód zarówno dla klientów, jak i dla naszej spółki. Z jednej strony użytkownik może korzystać z urządzenia w zdecydowanej większości krajów starego kontynentu, z drugiej strony otwierają się dla naszych produktów rynki europejskie” – mówi Dariusz Sypuła, prezes zarządu Smart Elektronik Sp. z o.o., właściciela marki SmartGPS.

Rozbudowanie bazy miejsc, w których prowadzone są kontrole prędkości to nie jedyne, w porównaniu z poprzednim modelem lokalizatora fotoradarów, udoskonalenie. RadarStop 102BT został wyposażony w łącze Bluetooth, dzięki któremu może się stać również zewnętrznym odbiornikiem sygnału satelitarnego dla telefonów komórkowych, smartphonów czy palmtopów, w których wgrane zostało odpowiednie oprogramowanie i mapy nawigacyjne. „Zawsze staramy się przygotowywać dla klientów ciekawe i innowacyjne rozwiązania. Równolegle z rozpoczęciem sprzedaży modelu 102BT, zaproponowaliśmy kupującym SmartGPS McGuider – program do nawigacji z mapą Europy na karcie SD, która w połączeniu z najnowszym lokalizatorem zmieni telefon komórkowy w zaawansowane urządzenie do nawigacji.” – podkreśla Dariusz Sypuła.

RadarStop 102BT ostrzega kierowcę komunikatem głosowym i sygnałem świetlnym na 500 metrów przed miejscem, w którym potencjalnie odbywa się radarowa kontrola prędkości. Bazę takich punktów można w dowolnym czasie aktualizować poprzez stronę www.swiatgps.pl. Ponadto, użytkownik ma możliwość samodzielnego dodania do pamięci urządzenia nowej lokalizacji fotoradaru lub miejsca szczególnie niebezpiecznego – na przykład tak zwanych „czarnych punktów”. „Chcemy podkreślić, że RadarStop nie jest urządzeniem służącym tylko do unikania mandatów. Funkcjonalność naszego produktu pozwala na poprawienie bezpieczeństwa na drogach. Kontrole pomiarów prędkości odbywają się przecież zazwyczaj w miejscach, w których przekraczanie prędkości jest szczególnie niebezpieczne” – mówi Dariusz Sypuła.

Zestaw RadarStop 102BT zawierający lokalizator, wymienny akumulator Li-ion, ładowarkę sieciową i samochodową, kabel USB oraz instrukcję obsługi można zakupić poprzez sklep internetowy www.swiatgps.pl lub w sklepach specjalistycznych na terenie całej Polski. Koszt urządzenia to 399 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here