Ze SmartGPS na wakacje do całej Europy

0

SmartGPS SG320 Europa McGuider, najnowsza letnia propozycja firmy Smart Elektronik, to nawigator wyposażony w dokładną mapę Polski i 42 krajów Europy – można go zatem zabrać ze sobą w każdą wakacyjną podróż.

Reklama

Pogoda zachęca do urlopu, czas zatem wybrać się na ekscytującą wyprawę w nieznane. Jednak aby wakacyjna przyjemność nie zamieniła się w drogę przez mękę i nerwowe poszukiwanie właściwej trasy, warto zabrać ze sobą nawigator SmartGPS SG320 Europa McGuider, który pomoże bezbłędnie trafić do celu. Dane mapowe na karcie SD, dostarczone przez TeleAtlas Europe, gwarantują 100% pokrycia dla krajów Europy Zachodniej i Środkowej oraz znaczące pokrycie dla krajów bałkańskich i Europy Wschodniej.

Srebrna, smukła obudowa pozwala nawigatorowi marki SmartGPS dopasować się dyskretnie do stylu deski rozdzielczej dowolnego pojazdu. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS Centrality Atlas III o częstotliwości 372 MHz urządzenie ma bardzo szybki czas odświeżania, co umożliwia płynne i precyzyjne przesuwanie mapy. Nawigator został także wyposażony w realistyczny system wyświetlania tablic kierunkowych – zbliżony do widoku tablic drogowych w czasie jazdy, co znacznie ułatwia nawigację, szczególnie po skomplikowanych, wielopoziomowych skrzyżowaniach. Automatyczny, inteligentny zoom pozwala na zmianę skali mapy w zależności od położenia pojazdu, planowanych manewrów czy prędkości jazdy, a asystent pasa ruchu wskaże właściwy pas do poruszania się po wcześniej wyznaczonej trasie – wszystko to wyświetlane na wyraźnym, dotykowym ekranie o przekątnej 3,5 cala. SG 320 Europa McGuider podpowie także jakie są przepisy ruchu drogowego, obowiązujące w kraju, do którego wjeżdżamy – informacje te są wyświetlane automatycznie przy przekraczaniu granicy.

Zestaw zawierający nawigator SmartGPS SG320 Europa McGuider, ładowarkę i uchwyt samochodowy, kabel USB oraz mapy Europy na karcie micro SD o pojemności 2 GB (wraz z adapterem do karty mini SD i SD) do kupienia już od początku lipca za 599 zł na www.swiatgps.pl oraz w sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce. W tym samym czasie w sprzedaży znajdzie się także model SmartGPS SG620 Europa McGuider z dotykowym ekranem 4,3”  – w cenie 799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here