tusz hp 704

Czy tusze HP 704 są lepsze od oryginalnych zasobników?

Wydajny obieg dokumentów, profesjonalnie wyglądające fotografie oraz szybki dostęp do dowolnego urządzenia w przestrzeni. To tylko niektóre z wymagań stawianych przed współczesnymi urządzeniami biurowymi. Liczy się także szybkość wydruku i łatwość w obsłudze drukarki. W tej dyscyplinie HP Deskjet 2060 zaskakuje nawet największych rywali. Pomimo niewielkich rozmiarów jest to odpowiedni sprzęt do zastosowania domowego i w większości biur.  Tusz hp 704 używany do tej drukarki to kolejny argument za kupnem tego urządzenia. 

Co ma w sobie HP Deskjet 2060?   

Hewlett – Packard zrobił z modelu 2060 prawdziwy kombajn do pracy biurowej – 20 stron w kolorze czarnym i 16 stron kolorowych na minutę to ogromna prędkość. Wydruki o głębi koloru 24 bitów i wyjątkowej estetyce sprawiają, że każda strona z drukarki staje się prawdziwym dziełem sztuki. Warto także pochwalić twórców za dodatkowe funkcje:   

  • interfejs przyjazny użytkownikowi – pozwala na skanowanie bezpośrednio do pliku lub do wiadomości e-mailowej,   
  • wysoka rozdzielczość w czerni maksymalnie do 4800 x 1200 dpi,   
  • obszerny podajnik papieru to aż 60 stron – taca odbiorcza mieści 25 sztuk. 

Model 2060 to wygodne urządzenie, które jest bardzo proste w obsłudze – nie wymaga użycia długiej instrukcji obsługi. Wystarczy prosta ulotka, po przeczytaniu której można tworzyć najbardziej zaawansowane wydruki. Drukarka z łatwością obsługuje tusze hp 704 kolor (https://www.drtusz.pl/tusze-hp-704-zamienniki-oryginalne-c-50200001564.html), charakteryzujący doskonałymi parametrami i odpornością na ścieranie.tusz hp 301

HP 704 – dobra jakość w przystępnej cenie 

Po zainstalowaniu drukarki przychodzi czas na wydruk próbny. Tuszem hp 704 można pokryć kilkakrotnie więcej dokumentów niż w przypadku oryginalnych kartridży. Wydruki nic nie tracą na swojej jakości a oszczędność jest ogromna. Dotyczy to zarówno kolorowych, jak i czarnych zasobników atramentowych.