ipad

Tablet ipad 256gb idealny dla wymagającego użytkownika

Tablet firmy Apple ipad 256gb to wysokiej jakości sprzęt, który nadaje się do wielu różnych zadań. 8-rdzeniowy procesor gwarantuje wydajną i efektywną pracę. Warto dodać, że urządzenie to posiada możliwość bezprzewodowej łączności za pośrednictwem Bluetooth 5.0 oraz WiFi. Intuicyjny sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze i co ważne ma doskonały, nowoczesny design. Urządzenie jest lekkie i niezwykle kompaktowe, gwarantuje działanie na w pełni naładowanym akumulatorze do nawet 10 godzin. Na pokładzie urządzenia znajduje się 256 gb pamięci wewnętrznej. Na tylnej obudowie tego mobilnego urządzenia znajduje się porządny aparat 12 Mpx, który pozwala na wykonywanie najrozmaitszych zdjęć w najlepszej rozdzielczości.

Mobilne urządzenie z wyświetlaczem Liquid Retina

Co więcej, wyżej wymienione urządzenie od znanego i cenionego producenta oferuje możliwość nagrywania filmów w jakości 4K Ultra HD. Rozdzielczość ekranu tego sprzętu wynosi 2360 x 1640 pikseli, użytkownik ma do dyspozycji wyświetlacz Liquid Retina. Tego typu matryca charakteryzuje się zwiększonym nasyceniem kolorów oraz co ważne, posiada ona aż 3,1 miliona pikseli. Jeśli chodzi o aparat, użytkownik może korzystać z pięciokrotnego zoomu cyfrowego, autofocusa oraz funkcji FaceTime. Na szczególną uwagę zasługuje także funkcja Focus Pixel oraz GeoTagging, dzięki którym można dowolnie edytować zdjęcia, dodawać im różne znaczniki. Urządzenie posiada także samowyzwalacz i funkcję stabilizacji wideo. W wyżej wymienionym tablecie oferowany jest tryb panoramy, wykrywanie twarzy a także zdjęcia seryjne, które przydają się w wielu sytuacjach, miejscach.

Tablet z opcją bezpiecznego logowania

Wyżej wymieniony tablet wyposażony jest w czytnik linii papilarnych. Co oznacza ta funkcja? Otóż, umożliwia ona logowanie się za pomocą jednego odcisku palca. Co więcej, tego typu opcja blokuje dostęp niepowołanych osób do prywatnych bądź firmowych danych. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, aby chronić szczególnie swoje dane, opcja czytnika oferuje taką możliwość. Warto wiedzieć, że każdy człowiek posiada indywidualny układ linii papilarnych, na podstawie których urządzenie weryfikuje użytkownika. Co więcej, to wyżej wymienione urządzenie jest kompatybilne z rysikiem i klawiaturą. Wielofunkcyjny sprzęt nadaje się idealnie do wykonywania graficznych projektów jak i również do tworzenia najróżniejszych tekstowych dokumentów.ipad 256gb

Eleganckie urządzenie do użytku prywatnego oraz biznesowego

Urządzenie od firmy Apple ipad 256gb waży mniej niż pół kilograma, dzięki czemu jest ono bardzo lekkie i niezwykle poręczne. Przekątna wynosząca 10,9 cala umożliwia komfortowe korzystanie z tego sprzętu. Tablet jest wielofunkcyjny, dzięki czemu można mieć pewność, że sprawdzi się on w wielu różnych zadaniach. Oferuje on doskonałe odwzorowanie kolorów, szybkie ładowanie oraz możliwość zaczepienia rysika w preferowanym miejscu. Urządzenie od firmy Apple można zabrać ze sobą w podróż biznesową, można z jego pomocą prowadzić różnego rodzaju wideokonferencje.