Wybór systemu parkingowego

W Polsce rosnąca ilość obiektów decyduje się na montaż systemu parkingowego. Odpowiednio dopasowany może znacząco zwiększyć efektywność wykorzystania posiadanej przestrzeni parkingowej. Jakie systemy parkingowe Unicard są najlepszym rozwiązaniem?

System na etapie projektowania

Do niedawna systemy były domeną prestiżowych hoteli, dużych obiektów biurowych oraz handlowo-usługowych. Niemniej jednak, ze względu na swoją użyteczność zyskują one popularność także w innych punktach narażonych na wzmożony ruch samochodowy.

Pamiętajmy jednak, że na idealne dobranie systemu parkingowego możemy liczyć jedynie w sytuacji, gdy jego obecność zostaje uwzględnione na etapie projektowania inwestycji. W takiej sytuacji można nawiązać kontakt z producentem, który może dostosować system indywidualnie.

Stawiaj na zaufane źródła

Oczywiście systemy parkingowe w wyniku użytkowania mogą ulec uszkodzeniu. W takiej sytuacji konieczny jest łatwy dostęp do serwisu oraz do części zamiennych. Należy również pamiętać o stałym dostępie do materiałów eksploatacyjnych. Jeżeli nie chcemy mieć problemów z żadną z tych kwestii powinniśmy zdecydować się na zakup systemu bezpośrednio o producenta.

Korzystanie z usług pośrednika może utrudnić korzystanie z parkingu w przypadku sytuacji awaryjnych. Ponadto przed kupnem warto sprawdzić historię firmy, której produktem jesteśmy zainteresowani, to jakie są opinie na jej temat oraz to, jaką kadrą pracowniczą dysponuje producent. Są to kwestie kluczowe w sytuacjach awaryjnych.