apple watch se

Apple Watch SE

 

Smartwatche to obecnie nie tylko stylowy dodatek do outfitu, ale również ogrom funkcjonalności, które pomogą nam w codziennym życiu. Jedną z nich są oczywiście funkcje, które wspierają nasze zdrowie, między innymi poprzez monitorowanie tętna oraz ewentualnej arytmii serca.

Ciekawe funkcje Apple watch SE

Apple Watch SE dba również o naszą kondycje i pomaga nam zrealizować cel związany z utratą nadprogramowych kilogramów. Kultowe pierścienie zbierają informacje o spalonych kaloriach w ciągu dnia, zapisują ile minut dziennie poświęcamy na ćwiczenie oraz jak wiele czasu spędzamy będąc 'na nogach’. Chodzi tutaj o godziny, w których co najmniej kilka minut poświęciliśmy na ruch. Wyznaczanie sobie celów w aplikacji ułatwia progresowanie, dzięki czemu stale możemy zwiększać intensywność i dbać o to, aby sukcesywnie spalać tkankę tłuszczową. Apple Watch SE pozwala również na dzielenie się statystyk ze swoimi znajomymi, z którymi możemy również konkurować! To idealna opcja na rozwój i dodatkową motywacje do działania. Zegarek jest wodoodporny, dzięki czemu możemy go zabierać ze sobą zarówno na basen jak i na wakacje. Tym samym możemy weryfikować poziom swojej aktywności gdziekolwiek się znajdujemy.

Apple Watche SE w wersji cellular pozwalają również odbierać połączenia telefoniczne i odpisywać na wiadomości sms, nawet jeżeli nie posiadamy telefonu w pobliżu.

Zegarek ze stajni Apple, tak samo jak inne produkty od tej firmy – jest również wyznacznikiem luksu. Niezależnie od tego gdzie się pojawisz, inne osoby będą wiedziały, że to właśnie on – Apple Watch!

Zalety i wady Apple Watcha SE

Do zdecydowanych plusów użytkowania Apple Watcha SE należy zaliczyć szybkość i płynność działania. System działa na tyle dobrze, że nie powinieneś doświadczyć widocznych zawieszeń. Aplikacje działają szybko, nie ma również problemów z wykonywaniem połączeń czy odpisywaniem na smsy. Szczególnie przy tej ostatniej opcji warto wspomnieć, że Apple Watch SE daje możliwość głosowego wprowadzania wiadomości SMS.

Kolejną zaletą jest oczywiście sam design, który od razu rzuca się w oczy. Wymienne paski sprawiają, że możesz dopasować je kolorystycznie do swojego outfitu.apple watch SE

Wadą tego modelu jest niestety praca na baterii. Musimy przygotować się na to, że przy codziennym użytkowaniu w postaci obsługi wiadomości, połączeń aplikacji czy funkcji treningowych – będziemy musieli codziennie ładować zegarek. Oczywiście z taką sytuacją można sobie poradzić na przykład posiadając powerbanka, który wspomoże nas w sytuacji gdybyśmy nie mieli dostępu do gniazdka.

Apple Watch SE to świetny stosunek ceny do jakości. To obecnie jeden z najlepszych modeli na rynku w tej półce cenowej, w związku z czym zdecydowanie warto rozważyć jego zakup np. na tej stronie.  Pozwoli on Ci wykonać wiele czynności, takich jak na przykład zapłacić za artykuły w sklepie, odebrać rozmowę, zrobić trening bez konieczności sięgania po iPhone’a, jak również znaleźć smartfona w sytuacji gdy nie pamiętasz gdzie go zostawiłeś. Nie bez powodu smartwache są coraz bardziej popularne w porównaniu do zegarków klasycznych.