jaka drukarka lepsza atramentowa czy laserowa

Czy warto kupić urządzenie wielofunkcyjne?

Kupowanie domowej drukarki to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie można sobie postawić w zakresie technologii komputerowej. Sprzęt ten kupuje się rzadko, nie używa się go tak intensywnie, jak np. monitora lub karty graficznej, a jeszcze dodatkowo na rynku znajduje się ogromna ilość najróżniejszych modeli i odmian. Często wybór podczas takich zakupów pada nie na drukarkę, a na urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie ksero, skaner i drukarkę. Czy faktycznie warto się na takie rozwiązanie zdecydować?

Czy warto wybrać urządzenie wielofunkcyjne?

Na wstępie warto się zastanowić, jakie takie urządzenie ma wady i zalety. Dobrze jest pod uwagę wziąć w tym wypadku konkretny model, np. hp deskjet 2620.

Urządzenie wielofunkcyjne teoretycznie powinno więcej kosztować, ponieważ ma lepsze i bardziej uniwersalne funkcje, jednocześnie powinno być większe, a także znacznie trudniejsze w obsłudze. Jak jednak widać na przykładzie modelu hp deskjet 2620, jest to urządzenie stosunkowo tanie, małe, a co najważniejsze, niezwykle łatwe w codziennej obsłudze.

Hp deskjet 2620 tusz – czyli kwestia oszczędności

Oprócz jednak powyższych zalet warto również rozważyć to, czy urządzenie wielofunkcyjne jest odpowiednio ekonomiczne. Jak bowiem wiadomo, nowoczesne drukarki posiadają wiele rozwiązań, które powodują, że są one bardzo oszczędne pod względem zużywanego tuszu. Co ciekawe tusz hp deskjet 2620 używa dokładnie ten sam co zwykłe drukarki od tego producenta, co powoduje, że również i ten sprzęt cieszy się bardzo dużą ekonomicznością – https://www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-2620-all-in-one-oryginalne-c-10222065032.html. Nie można również zapominać o tym, że dzięki tak szerokiemu stosowaniu takich samych tuszy, są one bardzo łatwo dostępne właściwie w każdym sklepie oferującym akcesoria do drukarek, lecz również ich cena jest bardzo atrakcyjna i kształtuje się zdecydowanie poniżej średniej.